Reklama

Bieg Tropem Wilczym już 1 marca!

Jaw.pl - Jaworznicki Portal Społecznościowy
13/02/2020 11:05
Już 1 marca o 12:00 wystartuje kolejna jaworznicka edycja Biegu Tropem Wilczym. Imprezie sportowej upamiętniającej Żołnierzy Wyklętych.

Tym razem start biegu zlokalizowany będzie przy Klubie Dobra Ul. Zagrody 2, w malowniczej okolicy Rezerwatu Sasanki.

Biegacze rywalizować będą na dystansach 5 km, 10 km, 1963 m oraz 600 m (dzieci). W pakiecie startowym znajdą się koszulka okolicznościowa oraz wysokojakościowy medal odlewany. Szczególne zaproszenie kierowane jest do najmłodszych, dla których cena za pakiet to tylko 15 zł. Zapisy za pośrednictwem strony: www.biegi.jaworzno.pl.

Data biegu związana jest z Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Zawody odbywają się w kilkudziesięciu miastach w Polsce oraz w kilkunastu skupiskach Polaków i Polonii za granicą. W Jaworznie organizowana jest już 5. lokalna edycja. Organizatorem jest Stowarzyszenie Jaworznicka Inicjatywa Narodowa.

[vc_facebook]

 

Aplikacja jaw.pl

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś koniecznie zainstaluj naszą aplikację, która dostępna jest na telefony z systemem Android i iOS.


Aplikacja na Androida Aplikacja na IOS

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama
Reklama
Wróć do