Reklama

Były sobie mosty

Jaw.pl - Jaworznicki Portal Społecznościowy
30/08/2021 10:00
Jak dla mnie istniały od zawsze. Mowa o mostach kolejowych nad Przemszą nieco na wschód od drogi S1. Niestety, przez lata nie wpadłem na pomysł, aby jest rzetelnie udokumentować. W tym roku zostały jakby to, powiedział Kubuś Puchatek „zniknięte”. Oczywiście stało się to w majestacie prawa, świętego prawa własności.
Jest mi ich żal jeszcze z jednego powodu. Otóż kiedyś wstawiłem je na mapy Google. Obecnie już się nie wyświetlają. Teraz możemy oglądać resztki betonowych filarów. Jest tam także galeria malarstwa nabetonowego. Oczywiście ani to Altamira, ani to Faras.





Oczywiście zniknęły elementy metalowe. Drewniane podkłady bogate w specjalistyczną chemię wciąż zalegają w pobliskich zaroślach. Może je wyczuć z daleka. Bujna roślinność nie jest w stanie tego zamaskować.

Piotr Grzegorzek

[vc_facebook]

Aplikacja jaw.pl

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś koniecznie zainstaluj naszą aplikację, która dostępna jest na telefony z systemem Android i iOS.


Aplikacja na Androida Aplikacja na IOS

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama
Reklama
Wróć do