Reklama

Druga odsłona kina samochodowego

Drodzy miłośnicy kina w stylu amerykańskim i nie tylko! Zapraszamy na drugą odsłonę kina samochodowego w Mysłowicach. Tym razem wielki ekran stanie na Starym Mieście – parking przed dawnym Hotelem Gościniec.
Zapraszamy wszystkich, ale pamiętajcie, że formuła zakłada: „kto pierwszy, ten lepszy”. Bramę wjazdową (od ul. Krakowskiej) na teren projekcji otwieramy o godz. 20:00. Startujemy, jak tylko zapadnie zmrok, czyli o 21:30. Każdy uczestnik (samochód) otrzyma przy wjeździe kartę z numerem samochodu, nr telefonu i menu. Na tej podstawie będzie można wysłać SMS z zamówieniem przekąsek i napojów. Zamówienie zostanie dostarczone przez obsługę, ale płatność może się odbyć tylko gotówką. Podczas kontaktu z obsługą gastronomiczną prosimy o zasłonięcie twarzy.

Nie możemy zapominać o bardzo ważnej kwestii dotyczącej bezpieczeństwa i ochrony zdrowia w czasie epidemii. Apelujemy, a którzy będą chcieli wziąć udział w wydarzeniu stosowali się do obowiązujących zaleceń sanitarnych.

[vc_facebook]
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo jaw.pl




Reklama