Reklama

Festyn Rodzinny na Os. Gigant

Jaw.pl - Jaworznicki Portal Społecznościowy
25/09/2021 14:48
Międzyzakładowa Górnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa zaprosiła na festyn na Os. Gigant. To udane i miłe spotkanie odbyło się w sobotę 25 września.


Organizatorzy przygotowali dla milusińskich wiele atrakcji, wśród nich loteriadę z kuponami szczęścia.

Takie osiedlowe pikniki, festyny i spotkania mieszkańców są doskonałym powodem do integracji lokalnych społeczności.

Festyn na Gigancie „muzą” umilał DJ Robak, który zaśpiewał i zagrał przeboje z czasów PRL-u. Wielką radość sprawił dzieciom Sznupek z jaworznickiej policji. Można było się do niego poprzytulać i zrobić sobie z nim zdjęcie. Wzięciem cieszyła się wata cukrowa. Chętni mogli też sobie posiedzieć za kierownicą policyjnego radiowozu oraz zajrzeć do kabiny wielkiej ciężarówki, która z naczepą waży ok. 40 ton. Strażacy z PSP w Jaworznie otworzyli dla ciekawskich swój wóz strażacki z nowoczesnym sprzętem. Zaglądali do niego z ciekawością i duzi i mali. MZNK przygotował zajęcia z segregacji śmieci. Dzieci, jak się okazało, wiedzą jak segregować i jak nam powiedziały z przekonaniem, one nie śmiecą. Tuż obok MCKiS zaprosiło maluchy do malowania buzi, można było pomalować buzie wedle życzenia i podpowiedzi dziecięcej wyobraźni. Nie zabrakło też rowerzystów z grupy Niepokonani Jaworzno. Jak nam powiedzieli na razie odpoczywają po wakacjach, a w najbliższym czasie wybierają się do Sławkowa. Był to bardzo udany festyn. Do zobaczenia za rok.

[vc_facebook]

Aplikacja jaw.pl

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś koniecznie zainstaluj naszą aplikację, która dostępna jest na telefony z systemem Android i iOS.


Aplikacja na Androida Aplikacja na IOS

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama
Reklama
Wróć do