Reklama

Jak idzie budowa przedszkola w Łubowcu?

Jak poinformował jaworznicki Urząd Miejski, budowa przedszkola w Jaworznie Łubowcu postępuje zgodnie z planem - obiekt ma być oddany do użytku w planowanym terminie.
Przypomnijmy, że w ramach projektu przewiduje się "nowe konstrukcje, wymianę instalacji elektrycznych, instalacji sanitarnych, systemu ogrzewania i wentylacji, zagospodarowanie terenu, w tym realizację placu zabaw) oraz zakup wyposażenia do sal, rehabilitacji, czy kuchni i nagłośnienia".

- To bardzo nowoczesne przedszkole. Po pierwsze jest duże, ma około 1,5 tys metrów kwadratowych powierzchni. Sale są ładne, z dużą ilością okien więc będą dobrze doświetlone. Będzie wyposażone w pompę ciepła i 15 solarów. Pracę tu rozpoczęliśmy 4 listopada ubiegłego roku, a zakończenie planowane jest na lipiec tego roku. Na razie wszystko idzie zgodnie z założonym planem -  powiedział Krzysztof Dudek z firmy ARCO System Sp. z o.o., kierownik budowy.

Całość prac kosztować ma 10 mln zł, z czego 1,5 mln pochodzi  z Unii Europejskiej. Gmina stara się obecnie o zwiększenie kwoty dofinansowania.

http://www.jaw.pl/2020/01/budzet-miasta-2020-zlobki-doplaty-nowe-przedszkole/

http://www.jaw.pl/2016/09/na-lubowcu-powstanie-nowoczesne-przedszkole/

źródło: UM Jaworzno

[vc_facebook]
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo jaw.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości