Reklama

Modzelewski i Banaś na scenie Klubu Relax

Jaw.pl - Jaworznicki Portal Społecznościowy
24/01/2020 07:45
Standuperzy Karol Modzelewski i Rafał Banaś rozbawiali publikę w Klubie Relax w czwartek 23 stycznia. Wiele jest pytań, które chcemy zadać tym artystom, ale się nieco boimy.


Tym razem żeśmy się odważyli, przynajmniej na jedno z nich. Tak więc dlaczego publika standuperów śmieje się z każdej k…, każdego ch…i na dokładkę z zaj.... Co w tym zabawnego?

Poczucie humoru się ma albo i nie, żadna nowina. Może można się jednakowoż go nauczyć, czy też ponurakiem się człek urodził i takim zemrze?

Czy standuperzy to gatunek chroniony i na scenie mogą wszystko bez konsekwencji, uchodzi im każde sceniczne wariactwo?

Karol Modzelewski zaprezentował się w programie o Afryce, choć wydaje się, że to temat smutny, głód, choroby, wojny i z czego tu się śmiać?

Co zainspirowało Rafała Banasia? Czy tworzyło się artyście lekko, łatwo i przyjemnie?

Na koniec parę słów o standuperach – celebrytach, takich co to bywają na czerwonych dywanach i fotografują się na ściankach. A może stan uperom być celebrytą nie wypada, w końcu raczej wolą być pod prąd?

Jak napisano  „ stand-up opiera się na charyzmie wykonawcy”  i na tym poprzestańmy, to i tak arcy trudne zadanie.

[vc_facebook]

Aplikacja jaw.pl

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś koniecznie zainstaluj naszą aplikację, która dostępna jest na telefony z systemem Android i iOS.


Aplikacja na Androida Aplikacja na IOS

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama
Reklama
Wróć do