Reklama

Najpiękniejsze choinki – wyniki

AWAP
09/01/2019 10:49
Poprosiliśmy naszych czytelników o przysłanie zdjęć choinek. Z ponad 200 zdjęć bożonarodzeniowych drzewek nasza redakcja wybrała 15, które ukazały się w noworocznym numerze gazety Co Tydzień.
Jednak wybrać tę najpiękniejszą nie jest łatwo. W głosowaniu, które zorganizowaliśmy na Facebooku, serce naszych czytelników zdobyły dwie choinki, gromadząc na swoich kontach ponad 300 polubień.

W związku z niewielką różnicą w głosach postanowiliśmy nagrodzić obie przepiękne choinki. Dodatkowo nagrodziliśmy również 5 drzewek, które zostały opublikowane w gazecie.
Nagrody w postaci kuponów można odebrać w redakcji gazety Co Tydzień (ul. św. Barbary 7).

Kupon o wartości 50 zł do wykorzystania w Borowej Chacie otrzymują: Pani Joanna C., Pani Klaudia B. oraz Pani Nikola M. Kupon na pizze dla dwóch osób do wykorzystania w Pizzerni 2-ka otrzymują: Pani Diana S., Pan Łukasz K., Pani Gabriela K. oraz Pani Dominika S.
Wszystkim osobom, które wzięły udział w zabawie gorąco dziękujemy, a zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

NU



Nagrodzone choinki:


Pani Joanna C. – 334 polubień:

Pani Klaudia B. – 318 polubień:

Pani Nikola M.:

Pani Diana S.:

Pan Łukasz K.:

Pani Gabriela K.:

Pani Dominika S.:

15 najpiękniejszych opublikowanych w Co Tydzień:




 

Aplikacja jaw.pl

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś koniecznie zainstaluj naszą aplikację, która dostępna jest na telefony z systemem Android i iOS.


Aplikacja na Androida Aplikacja na IOS

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo jaw.pl




Reklama