Na Plantach w Jaworznie powstaje nowy lokal gastronomiczny. Tuż obok przychodni ZLO Kościuszko trwają prace nad miejscem, które ma przyciągać nie tylko jedzeniem i napojami, ale też letnim klimatem. W planach są m.in. cocktail-bar czy kino plenerowe.
Osoby spacerujące w ostatnim czasie Plantami mogły zauważyć, że w tej części miasta pojawił się nowy budynek. W samym centrum Jaworzna powstał lokal o nazwie PlanTy Bistro&Wine.

Na razie trwają jeszcze prace wykończeniowe, ale jak udało nam się dowiedzieć, w planach jest nie tylko bistro. Przy lokalu mają pojawić się leżaczki, parasole, cocktail-bar, a nawet kino plenerowe.
Zapowiada się więc miejsce, w którym nie tylko będzie można coś zjeść czy wypić, ale również odpocząć w centrum miasta. Mocną strona z pewnością będzie lokalizacja, bo Planty są jednym z bardziej rozpoznawalnych punktów w Jaworznie.

Na razie właściciele nie zdradzają zbyt wielu szczegółów. Wiadomo jednak, że otwarcie zbliża się coraz większymi krokami.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Pewnie ten sam kebab tylko inna nazwa
A będą przyjęcia do pracy
„Przydałoby się trochę polotu i finezji w tym smutnym jak pi..a mieście”, powodzenia ;)
Marnie to widze........Zobaczymy jak długo sie utrzyma przy sporej konkurencji.
Pewnie ten sam kebab tylko inna nazwa
A będą przyjęcia do pracy
„Przydałoby się trochę polotu i finezji w tym smutnym jak pi..a mieście”, powodzenia ;)