Reklama

„Pomagamy WOŚP” 34 Finał WOŚP Zdrowe brzuszki naszych dzieci - PM nr 15 wspierało Orkiestrę

W Przedszkolu Miejskim Nr 15 w Jaworznie po raz 11 uczestniczyliśmy w zbiórce pieniędzy „ Pomagamy WOŚP”, z okazji 34. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. „ Zdrowe brzuszki naszych dzieci” to hasło tegorocznego finału.

Rozpoczęliśmy zbieranie w tym trudnym czasie, ale wspólnymi siłami i zaangażowaniem dzieci, rodziców i personelu Przedszkola Miejskiego Nr 15 udało nam uzbierać 570,83 zł bo każdy z nas czuł potrzebę pomocy i zagrania kolejny raz z najlepszym dyrygentem Jurkiem Owsiakiem i jego Orkiestrą i wspierać tą piękną i jak potrzebną
akcję.

Zbieraniem pieniędzy i organizatorem jest Monika M., ale nie było by tej akcji jak by nie wsparcie całego personelu, rodziców i dzieci. Dzieci przynosiły pieniążki i wrzucały do puszek i w ten sposób nauczyliśmy dzieci, że zbieramy na szczególny cel jest ważne i potrzebne. Prowadzona akcja w przedszkolu sprawiała dzieciom dużo radości z dostania serduszka, ale wszystkie miały świadomość, że niewielkim stopniu przyczynią się do pomocy dla zdrowych brzuszków naszych dzieci.

Reklama

Będziemy grać do końca świata i jeden dzień dłużej. SIEMA !

Aplikacja jaw.pl

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś koniecznie zainstaluj naszą aplikację, która dostępna jest na telefony z systemem Android i iOS.


Aplikacja na Androida Aplikacja na IOS

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 29/01/2026 09:00
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo jaw.pl




Reklama