Reklama

Przybieżeli do Betlejem w wykonaniu Sargisa Davtyana i uczniów LO3

AWAP
25/12/2019 16:34
Uczniowie Liceum Ogólnokształcącego w Jaworznie oraz Sargis Davtyan wykonali swoją wersję popularnej kolędy Przybieżeli do Betlejem. Za zagranie odpowiadają Oliwier Dubiel i MusArt Studio.
Teledysk do kolędy z udziałem Sargisa Davtyana i uczniów LO3 możecie obejrzeć poniżej.

https://www.youtube.com/watch?v=-k7xmt0_XXo&feature=youtu.be&fbclid=IwAR0TFFnJDZnYADq0LqMSviGKymkW-m5UoHrPhBYT6qJgPPEESgC3u3YYZfk

Za nagranie i produkcję odpowiadają Oliwier Dubiel i MusArt Studio.

Sargis Davtyan to młody wokalista pochodzący z Armenii, uczeń Liceum Ogólnokształcącego nr 3 w Jaworznie. Sargis zwyciężył w tegorocznym konkursie debiutów 56. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu, wykonując piosenkę "Powiedz". Jego twórczości można posłuchać na kanale YT TUTAJ.

[vc_facebook]

Aplikacja jaw.pl

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś koniecznie zainstaluj naszą aplikację, która dostępna jest na telefony z systemem Android i iOS.


Aplikacja na Androida Aplikacja na IOS

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama
Reklama
Wróć do