Wiele zapracowanych kobiet odkłada na bok kwestie swojego wizerunku. Rzucają się one w wir pracy i piętrzących się obowiązków. Niestety, to błąd. Współczesna bizneswoman, aby mogła funkcjonować na najwyższych obrotach, musi przede wszystkim czuć się dobrze we własnej skórze. Aby dodać sobie elegancji i wyrazu, powinna postawić na skórzane dodatki, a wśród nich w szczególności – na zawsze modną skórzaną torebkę.

Kiedy żyjesz w biegu

Jeśli na Twój dzień składają się prędkie wypijanie kawy za kawą i przemieszczanie się w biegu pomiędzy pracą a domem, musisz być pewna, że zawsze będziesz miała pod ręką wszystkie niezbędne przedmioty. Większe skórzane torebki „na co dzień” są idealnym rozwiązaniem, kiedy potrzebujesz mieć ze sobą sporo rzeczy, jakich nie zmieściłabyś w mniejszym kuferku czy kopertówce. Dodatkowo, mając na ramieniu skórzaną torebkę, możesz być pewna, że zawsze będziesz prezentować się elegancko – niezależnie od tego, czy jesteś w pracy czy wracając do domu, planujesz zahaczyć jeszcze na chwilę o ulubioną knajpkę. Torebka wykonana ze skóry prezentuje się szykownie w większości stylizacji, szczególnie jeśli jest wykonana w jednym z dwóch ponadczasowych odcieni: czerni lub brązu.

Skórzane torebki na co dzień – jak wybrać tę najlepszą?

Wybierając skórzaną torebkę powinnaś przede wszystkim zastanowić się, co będziesz w niej nosić. W momencie, gdy myślisz o przenoszeniu w niej teczek, laptopa czy większych zeszytów, koniecznie sprawdź, jakie wymiary ma rozpatrywany przez Ciebie model, abyś mogła spokojnie wszystko zapakować do środka. Rozmiar i przestronność torby będą również ważne w momencie, gdy planujesz krótki wyjazd, a nie chcesz brać ze sobą walizki. W takim wypadku większa skórzana torebka będzie idealnym rozwiązaniem, ponieważ pomieści w sobie zarówno ubrania na zmianę, jak i najważniejsze przybory kosmetyczne.

Skórzane torebki na co dzień różnią się między sobą kolorem oraz kształtem. Pamiętaj, aby dokonując zakupu, wybrać taką, która będzie wygodna w przenoszeniu. Dobrze, aby można było ją nosić zarówno na ramieniu, jak i w ręce. Kolor wybranej torebki powinien być podyktowany przede wszystkim Twoją garderobą. Raczej staraj się omijać „pstrokatych” wzorów na rozpatrywanych modelach. Może być Ci wyjątkowo trudno połączyć wzorzystą, kolorową torebkę z innymi elementami garderoby, jeśli ogólnie lubisz stawiać na wyraziste motywy na swoich ubraniach. Warto, abyś rozważyła zakup torby w jednym dwóch klasycznych odcieni: czerni lub brązu. Będą one pasować praktycznie do wszystkiego, niezależnie od tego, jakie są aktualne trendy.

- REKLAMA -

Zewnętrzne linki