REKLAMA

Skupy samochodów są niezwykle elastyczne i dostosowują swoją ofertę do konkretnych wymagań klientów. Co najważniejsze z ich pomocą samochodu można pozbyć się w ciągu jednego dnia. To kusząca opcja dla osób, którym zależy na czasie, a poza tym są zdeterminowane, aby sprzedać samochód i znaleźć się w posiadaniu dodatkowych funduszy. W skupach można liczyć nie tylko na korzystną ofertę i rzetelną wycenę, ale też na profesjonalne podejście do klientów i możliwość sprzedaży uszkodzonego auta.

Skup aut – jakie samochody można w nim sprzedać?

Decydując się na skorzystanie z propozycji skupu samochodów, warto sprawdzić skup aut z Warszawy, można mieć pewność, że pieniądze uzyska się bezpośrednio do ręki lub też pracownicy skupu samochodów przeleją je na wskazane konto bankowe. Najważniejsze jest to, iż skupy działają prężnie, sprawnie i z poszanowaniem klienta. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby sprzedać w nich auta:

  • osobowe, ciężarowe i dostawcze,
  • zadbane i serwisowane,
  • wyeksploatowane i sprowadzone z innego kraju,
  • flotowe,
  • całe i uszkodzone,
  • terenowe i zabytkowe,
  • prywatne i służbowe,
  • powypadkowe,
  • od pierwszych właścicieli,
  • poleasingowe, z firm windykacyjnych oraz banków.

Jak widać oferta jest nad wyraz szeroka, a więc zainteresowani klienci w krótkim czasie będą mogli sprzedać auta, którymi nie będą chcieli się dalej poruszać. Kluczowe jest to, aby podjąć przemyślaną decyzję, ponieważ po zrealizowaniu transakcji auto jest przekazywane przedstawicielom wybranego skupu. To bezpieczne przedsięwzięcie, które nie niesie za sobą żadnego ryzyka, więc na pewno warto z tej oferty skorzystać i namówić do tego znajomych, którzy znajdują się w podobnej sytuacji. To znaczna oszczędność czasu, ponieważ kupca nie trzeba szukać na własną rękę.

Skup aut – na jakich zasadach się to odbywa?

Skupy aut działają na przejrzystych i w stu procentach jasnych zasadach, więc klienci nie mają się czego obawiać. Na wstępie warto zdecydować się na nawiązanie kontaktu telefonicznego. Dzięki temu właściciele samochodów wyjaśnią przedstawicielom skupu jakie auto chcą sprzedać. Pracownik wybierze dogodny termin na bezpośrednie spotkanie z klientem. To właśnie wtedy realizowana jest wycena konkretnego samochodu, z którą można się oczywiście zgodzić lub też zdecydować się na jej negocjowanie.

Osoby zatrudnione w skupach aut coraz częściej jeżdżą również do klientów, tak aby cały proces sprzedaży samochodu w skupie był jak najmniej skomplikowany. To bardzo duże udogodnienie zwłaszcza dla biznesmenów, firm, ale też dla osób, które nie mają zbyt dużo wolnego czasu i liczą każdą minutę. Wycena auta przebiega ekspresowo, chociaż profesjonaliści zajmą się dokładnymi oględzinami sprzedawanego samochodu. O wszelkich awariach i usterkach warto pracownika warto poinformować na samym początku. Ostatecznym krokiem jest przeniesienie prawa własności samochodu na przedstawicieli skupu. Podpisywana jest odpowiednio skonstruowana umowa, a klientom wypłacane są umówione wcześniej pieniądze. Całość przebiega płynnie i bez żadnych przykrych niespodzianek.

Sprzedaż samochodu w skupie aut – dlaczego warto wybrać tę ofertę?

Sprzedaż samochodu w skupie aut niesie za sobą same zalety. Zdecydowanie się na taką ofertę to nie tylko wygoda, ale też gwarancja uzyskania szybkich i satysfakcjonujących pieniędzy. Do skupu aut można udać się w dowolnie wybranym momencie. To dużo ciekawsza opcja niż np. giełda samochodowa, która jest otwarta jedynie w wyznaczone dni. Na miejscu nie trzeba załatwiać szeregu zbędnych formalności. Dodatkowo właściciel auta nie musi mieć przy sobie stosu dokumentów. 

Kolejną zaletą jest to, że samochody odbierane są od właścicieli własnym transportem, a więc odpowiadają za to przedstawiciele skupu. Poza tym sprzeda się w ten sposób każdy model samochodu, nawet ten najbardziej uszkodzony. Po prostu uzyska się za niego nieco mniejsze pieniądze, lecz w tym przypadku zawsze można postawić na twarde negocjacje. Klienci otrzymają uczciwą wycenę pojazdu, a dojazd do klienta nie generuje żadnych dodatkowych kosztów. Jest to całkowicie darmowe. Gotówka jest wypłacana niezwłocznie po podpisaniu umowy kupna-sprzedaży. 

- REKLAMA -

Zewnętrzne linki