Pasję do motocykli połączyli z pomocą dla 2-letniego Adrianka

W czwartek 22 lipca w Steel Virgin, odbyło się spotkanie motocyklistów. Jednak nie było to takie zwykłe spotkanie, motocykliści postanowili dodatkowo pomóc 2- letniemu Adriankowi z Jaworzna, zbierając wśród wszystkich przybyłych fundusze dla tego małego Wielkiego wojownika, który potrzebuje wsparcia.

REKLAMA

Zebrali niezłą sumkę, którą przekażą dla chłopca. Ta grupa motocyklistów już wielokrotnie pokazała, że warto pomagać, to nie pierwsza okazana pomoc z ich strony. Wielkie brawa, że macie tak wielkie serca!

Zjazdy, które organizują to cykl spotkań motocyklistów, będą odbywały się w każdy trzeci czwartek miesiąca właśnie w Steel Virgin. Impreza ma na celu integrację motocyklistów. Tym razem na zjeździe byli motocykliści z Mysłowic, Jaworzna, Sosnowca, Katowic i Olkusza oraz Chrzanowa. Nie dość, że się spotkali w tak zacnym gronie, to z ogromną chęcią pomogli Adriankowi! Tak trzymać!

Każdy, kto tylko ma chęć wesprzeć Adrianka, może to zrobić, poprzez wpłaty na zbiórkę. Poniżej udostępniamy link do zbiórki:

https://pomagam.pl/ea9tgykf

2-letni Adrianek z Jaworzna potrzebuje naszego wsparcia. Pomagamy!

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki