sobota, 20 kwietnia, 2024

Nowoczesne apartamenty w Jaworznie w promocyjnej cenie

Strona głównaBiznesNowoczesne apartamenty w Jaworznie w promocyjnej cenie

Nowoczesne apartamenty w Jaworznie w promocyjnej cenie

Ruszył piąty etap inwestycji „Osiedle Chopina”. Deweloper oferuje osiem ekskluzywnych apartamentów w trzypiętrowym budynku, z własną działką i miejscami parkingowymi.

zadzwoń i zapytaj o cenę. trwa specjalna promocja!

Telefon: 600 410 765

- Advertisement -
Osiedle Chopina

Każdy apartament posiada komórkę lokatorską i wspólne pomieszczenie gospodarcze. Osiedle wyróżnia się nowoczesną architekturą i świetną lokalizacją – blisko centrum handlowego, rynku miasta, przystanku komunikacji miejskiej oraz szkół i przedszkoli. Mieszkania oferują prywatność, bezpieczeństwo i komfort.

Osiedle Chopina

Miejsca parkingowe mogą być wyposażone w zadaszenia z paneli fotowoltaicznych, a także możliwe jest podpięcie instalacji fotowoltaicznej do mieszkań. Wnętrza zaprojektowano z myślą o funkcjonalności i estetyce.

Trwa specjalna promocja – zadzwoń, by poznać promocyjną cenę apartamentu. To wyjątkowa okazja, by stać się właścicielem ekskluzywnego mieszkania w prestiżowej lokalizacji.
Telefon: 600 410 765

„Osiedle Chopina” to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie wygodę, nowoczesność i bliskość natury. Skorzystaj z okazji i zapytaj o promocyjną cenę już teraz!

 

Inwestor: PROBUD INVESTMENT SP. Z O. O.
Biuro sprzedaży: Ul. Sądowa 5, Jaworzno
Telefon:  600 410 765
mail: biuro@probudinvestment.pl
www.probudinvestment.pl

- Advertisment -

Sądowa epopeja Sebastian Kusia. Wyrok coraz bliżej. Może zapaść 24. kwietnia

Przed Sądem Rejonowym w Chrzanowie od prawie 5 lat trwa proces Sebastiana Kusia, podejrzanego o przyjmowanie łapówek, kiedy to pracował na stanowisku naczelnika biura...

Piątkowe pikniki cieszyły się sporym zainteresowaniem

Pomimo chłodu, aż dwa pikniki odbyły się w tym samym czasie w Jaworznie. Jeden zorganizowany jako „Dzień ziemi” pod płaszczką, drugi piknik na Osiedlu...

Fabryka hejtu na finale kampanii. Przekroczono granice kultury

Kampania wyborcza w Jaworznie weszła w decydującą fazę. Kandydaci na urząd prezydenta dwoją się i troją, żeby przekonać do siebie niezdecydowanych wyborców. Ich działania...