sobota, 20 kwietnia, 2024

Promocyjna cena na nowoczesne apartamenty w Jaworznie

Strona głównaBiznesBudownictwoPromocyjna cena na nowoczesne apartamenty w Jaworznie

Promocyjna cena na nowoczesne apartamenty w Jaworznie

Rozpoczęła się piąta faza projektu „Osiedle Chopina”, gdzie deweloper prezentuje osiem ekskluzywnych apartamentów umiejscowionych w trzypiętrowej konstrukcji, każdy z prywatną działką i miejscami parkingowymi.

NIE PRZEGAP PROMOCJI! ZADZWOŃ PO SZCZEGÓŁY CENOWE!

KONTAKT: 600 410 765

- Advertisement -
Osiedle Chopina

Każdy z apartamentów wyposażony jest w komórkę lokatorską oraz udostępnia wspólne pomieszczenie gospodarcze. Osiedle wyróżnia się nowoczesnym designem oraz doskonałą lokalizacją – w pobliżu centrum handlowego, rynku miejskiego, przystanków komunikacji oraz placówek edukacyjnych. Mieszkania gwarantują prywatność, bezpieczeństwo i komfort życia.

Osiedle Chopina

Dostępne miejsca parkingowe mogą być wyposażone w zadaszenia z paneli fotowoltaicznych, a także istnieje możliwość podłączenia instalacji fotowoltaicznej do apartamentów. Wnętrza zaprojektowane zostały z dbałością o funkcjonalność i estetykę.

Osiedle Chopina

Skorzystaj z trwającej promocji i dowiedz się więcej o atrakcyjnych cenach apartamentów. To unikalna szansa na zakup ekskluzywnego mieszkania w prestiżowym miejscu.

Telefon: 600 410 765

 

 

„Osiedle Chopina” to idealne miejsce dla tych, którzy cenią sobie wygodę, nowoczesność oraz bliskość przyrody. Nie zwlekaj i już dziś zapytaj o ofertę promocyjną!

Inwestor: PROBUD INVESTMENT SP. Z O. O.
Biuro sprzedaży: Ul. Sądowa 5, Jaworzno
Telefon:  600 410 765
mail: biuro@probudinvestment.pl
strona: www.probudinvestment.pl

- Advertisment -

Sądowa epopeja Sebastian Kusia. Wyrok coraz bliżej. Może zapaść 24. kwietnia

Przed Sądem Rejonowym w Chrzanowie od prawie 5 lat trwa proces Sebastiana Kusia, podejrzanego o przyjmowanie łapówek, kiedy to pracował na stanowisku naczelnika biura...

Piątkowe pikniki cieszyły się sporym zainteresowaniem

Pomimo chłodu, aż dwa pikniki odbyły się w tym samym czasie w Jaworznie. Jeden zorganizowany jako „Dzień ziemi” pod płaszczką, drugi piknik na Osiedlu...

Fabryka hejtu na finale kampanii. Przekroczono granice kultury

Kampania wyborcza w Jaworznie weszła w decydującą fazę. Kandydaci na urząd prezydenta dwoją się i troją, żeby przekonać do siebie niezdecydowanych wyborców. Ich działania...