piątek, 12 kwietnia, 2024

Trzecia Droga Szymona Hołowni w Jaworznie popiera Michała Kirkera

Strona głównaPolitykaMichał KirkerTrzecia Droga Szymona Hołowni w Jaworznie popiera Michała Kirkera

Trzecia Droga Szymona Hołowni w Jaworznie popiera Michała Kirkera

- Advertisement -

Trzecia Droga, czyli Polska 2050 Szymona Hołowni oraz PSL poparły kandydaturę Michała Kirkera na Prezydenta Miasta Jaworzna. Wczoraj, 26 marca, odbyła się konferencja prasowa w Jaworznie, podczas której to poparcie zostało oficjalnie ogłoszone.

Uczestnicy konferencji podkreślili znaczenie współpracy w celu skutecznego zarządzania miastem i odpowiedzi na potrzeby jego mieszkańców. To ważny krok w budowaniu zjednoczonej i efektywnej władzy lokalnej, skupionej na dobru wspólnoty.

Na wydarzeniu wypowiadał się między innymi Kamil Wnuk z partii Polska 2050 „Spotkaliśmy się po to, aby porozmawiać o przyszłości Jaworzna i aby poprzeć kandydaturę na prezydenta pana Michała Kirkera.

Na spotkaniu Kamil Wnuk wyjaśnił, że chciałby, aby przyszli radni startujący z list Polski 2050 współpracowali i współrządzili z odpowiednimi osobami, które myślą o przyszłości Jaworzna i mają wizję na jego rozwój.

Podczas wydarzenia zabrali głos także jaworzniccy samorządowcy, Jerzy Nieużyła, który startuje do Rady Miasta z list Polski 2050 oraz w imieniu Polskiego Stronnictwa Ludowego Janusz Ciołczyk, doświadczony samorządowiec, startujący z listy Koalicji Obywatelskiej.

To, jak istotne jest działanie razem w imię dobra Jaworzna podkreślił także poseł Wojciech Saługa.

Sam zainteresowany, Michał Kirker wyraził wdzięczność za udzielone poparcie i za deklaracje przyszłej współpracy dla lepszego Jaworzna.

 

- Advertisment -

Czy nawierzchnia na ulicy Kalinowej na pewno jest naprawiona?

Na ulicy Kalinowej parę dni temu zapadła się nawierzchnia i powstała dość głęboka dziura. Mimo że została już zasypana, to jeden z mieszkańców zwraca...

Inicjatywy na ostatniej prostej kampanii wyborczej

Kampania wyborcza staje się coraz bardziej intensywna, do II tury wyborów o urząd prezydenta miasta pozostał trochę ponad tydzień. Dwóch kandydatów wychodzi z różnymi...

Problemy z cenami ogrzewania w Spółdzielni Mieszkaniowej „Górnik”

Mieszkańcy lokali pod nadzorem Spółdzielni Mieszkaniowej „Górnik” dostają rozliczenia z dużymi sumami niedopłaty za ogrzewanie. Jak w praktyce wygląda cała sprawa? Do lokatorów dotarły rozliczenia...