Reklama

82 dzieci ze świetlicy MAPET na kolonii w Zakopanem

AWAP
25/08/2017 10:48

Co roku podczas Festynu Elżbietańskiego w Szczakowej zbierane są pieniądze na kolonie dla dzieci ze świetlicy MAPET.


W tym roku, dzięki pomocy wielu życzliwych osób, które kupiły cegiełkę podczas festynu oraz sponsorów na wakacje do Zakopanego wyjechała grupa 82 dzieci. Parafia w Szczakowej zorganizowała już po raz jedenasty letni wypoczynek dla dzieci.

ZOBACZ: Tegoroczny Festyn Elżbietański w Szczakowej

W podziękowaniu ks. Grzegorz Mirosławki – kierownik tegorocznej kolonii napisał:

kolonia MAPET 2017 w Zakopanem jest już wspomnieniem. Wspomnieniem pięknym, pełnym radości, pogody ducha, wielu emocji i niesamowitych wrażeń. To wspomnienie to wielki uśmiech złożony z 82 małych uśmiechów popartych uśmiechami 13 wychowawców. Nie byłoby tego wspomnienia i uśmiechów, gdyby nie okazane wsparcie finansowe. Dziękujemy za to, co stało się Waszym udziałem.

Foto: źródło MAPET

Aplikacja jaw.pl

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś koniecznie zainstaluj naszą aplikację, która dostępna jest na telefony z systemem Android i iOS.


Aplikacja na Androida Aplikacja na IOS

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo jaw.pl




Reklama
Wróć do