Reklama

Dodatkowe terminy szczepień w Centrum Promocji Zdrowia

Jaw.pl - Jaworznicki Portal Społecznościowy
25/01/2022 09:24
Centrum Promocji Zdrowia zaprasza wszystkie osoby dorosłe chętne zaszczepienia się przeciwko COVID-19, a w szczególności osoby niezaszczepione.
Szczepimy w każdą sobotę począwszy od 29. stycznia w godz. od 9.00 do 13.00.  ul. Paderewskiego 43, 43-600 Jaworzno (budynek hotelu Brojan).

REJESTRACJA również na miejscu bez wcześniejszych zapisów. 

Dostępne są szczepionki firmy Johnson&Johnson oraz Pfizer.


Centrum Promocji Zdrowia
ul. Paderewskiego 43, 43-600 Jaworzno (budynek hotelu Brojan)
tel. 32 752-25-22
tel. 32 752-24-64

https://cpz-med.com.pl/

[vc_facebook]

W Centrum Promocji Zdrowia w Jaworznie znajduję się punkt szczepienia przeciwko Covid-19 również dla dzieci w grupie 5-11 lat 12-18 lat.


Dla dzieci skierowania są wystawiane automatycznie w systemie, z chwilą ukończenia przez dziecko 5. roku życia. O kwalifikacji do szczepienia dzieci 5-11 lat i 12-15 lat każdorazowo decyduje lekarz.

Szczepienia odbywają się na bieżąco w placówce CPZ – Jaworzno,
ul. Ignacego Paderewskiego 43 (Hotel Brojan), 43-600 Jaworzno w dniach:

? Poniedziałki — Środy od 18 do 20:30
? Soboty od 8 rano do 12
? Możliwe są Usługi Mobilne w domu Pacjenta!

W przypadku dodatkowych pytań lub wątpliwości zachęcamy również do odwiedzenia strony internetowej: www.gov.pl/web/szczepimysie/dzieci-5-11 gdzie uzyskacie Państwo informacje na temat szczepień dzieci w wieku 5-11 lat

[vc_facebook]

Aplikacja jaw.pl

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś koniecznie zainstaluj naszą aplikację, która dostępna jest na telefony z systemem Android i iOS.


Aplikacja na Androida Aplikacja na IOS

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo jaw.pl




Reklama
Wróć do