„Święto latawca” to akcja happeningowa organizowana przez Świetlicę środowiskową „Pod Kolegiatą”. Próby zbudowania pięknego, kolorowego latawca podjęły się wszystkie dzieci biorące udział w happeningu.
Integracja, to główny cel tego typu wydarzeń. Uśmiech na ustach dzieci jest najlepszą nagrodą dla ich opiekunów.
Impreza rozpoczęła się na placu zabaw przy SP nr 1. Następnie kolorowy korowód przeszedł ulicami miasta na plac rowerowy przy ulicy 3 mają.
Materiały potrzebne do konkursów zapewnili organizatorzy przedsięwzięcia. Akcję współfinansuje Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Jaworznie.
UWAGA: Archiwum dyskusji na forum znajdziesz tutaj.[hana-flv-player video="http://www.jaw.pl/wp-content/uploads/archive/video/35/72.flv" height="auto" description="" player="2" autoload="true" autoplay="false" loop="false" autorewind="true" splashimage="http://www.jaw.pl/wp-content/uploads/archive/video/35/72.jpg" /]
Aplikacja jaw.pl
Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś koniecznie zainstaluj naszą aplikację, która dostępna jest na telefony z systemem Android i iOS.
Obserwuj nas na Google News
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!