Reklama

Hospicjum dziękuje za przekazane laptopy

Hospicjum Homo Homini im. św. Brata Alberta dziękuje za przekazane placówce laptopy.
Urządzenia będą służyć personelowi placówki do prowadzenia e-dokumentacji pacjentów objętych opieką paliatywną, do czego hospicjum jest zobligowane przez NFZ.

- Jesteśmy niezmiernie wzruszeni i wdzięczni za Państwa zrozumienie, hojność i okazywane wsparcie. Z całego serca dziękujemy firmie Tuban oraz państwu Magdalenie i Wojciechowi Pawłowskim - Badge4u - za przekazane laptopy, całym sercem dziękujemy też wszystkim, którzy przelewają środki na ich zakup. Dziękujemy za Państwa hojne, życzliwe, wypełnione dobrem i troską serca utwierdzające nas w nadziei i wierze, że już niebawem z Państwa bezcennym wparciem uda nam się sprostać temu tak trudnemu wyzwaniu - pisze hospicjum.


[vc_facebook]

Aplikacja jaw.pl

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś koniecznie zainstaluj naszą aplikację, która dostępna jest na telefony z systemem Android i iOS.


Aplikacja na Androida Aplikacja na IOS

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo jaw.pl




Reklama