Reklama

Igor Woźniak z Jaworzna odznaczony przez prezydenta Andrzeja Dudę

Prezydent Andrzej Duda wręczył dziś, 2 grudnia, odznaczenia państwowe z okazji przypadającego 3 grudnia Międzynarodowego Dnia Osób z Niepełnosprawnościami. Jednym z odznaczonych był Igor Woźniak, pochodzący z Jaworzna ampfutbolista.
Z okazji Międzynarodowego Dnia Osób z Niepełnosprawnościami prezydent wręczył niepełnosprawnym sportowcom odznaczenia za wybitne zasługi dla rozwoju i upowszechniania sportu osób niepełnosprawnych, promowanie Polski na arenie międzynarodowej za zasługi w działalności an rzecz osób niepełnosprawnych i potrzebujących pomocy.

Brązowym Krzyżem Zasługi został uhonorowany jaworznicki ampfutbolista, obecnie zawodnik Wisły Kraków, Igor Woźniak.

[vc_facebook]
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo jaw.pl




Reklama