Policja zatrzymała jednego ze sprawców pobicia 16-latka w autobusie PKM-u, do którego doszło 8 maja. Zatrzymany ma 17 lat. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.
Przypomnijmy. 8 Maja 16-latek wracał z Katowic autobusem linii „E”. Na przystanku przy cmentarzu pechnickim do autobusu wsiadło około ośmiu zakapturzonych mężczyzn. Zaczęli w wulgarny sposób zwracać się do pasażerów autobusu.
Gdy 16-latek postanowił wysiąść mężczyźni ruszyli za nim. Chłopak przebiegł kilkanaście metrów. Bandyci dopadli go, przewrócili na ziemię i dotkliwie pobili.
Z obrażeniami całego ciała został przewieziony do szpitala. Na szczęście rany nie okazały się groźne dla jego życia.
W wyniku działań policjantów kryminalnych ustalono tożsamość jednego ze sprawców.
17-letniemu chłopakowi grozi do 3 lat pozbawienia wolności. Przed sądem będzie odpowiadał jako osoba dorosła. Śledztwo w tej sprawie trwa. Obarski zdradził, że policja jest już na tropie pozostałych sprawców pobicia. Nie wyklucza, że to grupa pseudokibiców jednego z klubów piłkarskich.
UWAGA: Archiwum dyskusji na forum znajdziesz tutaj.[hana-flv-player video="http://www.jaw.pl/wp-content/uploads/archive/video/34/66.flv" height="auto" description="" player="2" autoload="true" autoplay="false" loop="false" autorewind="true" splashimage="http://www.jaw.pl/wp-content/uploads/archive/video/34/66.jpg" /]
Aplikacja jaw.pl
Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś koniecznie zainstaluj naszą aplikację, która dostępna jest na telefony z systemem Android i iOS.
Obserwuj nas na Google News
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!