Agencja Rozwoju Lokalnego w Jaworznie przygotowała projekt „Jesteś tego warta”. Projekt skierowany jest dla kobiet bezrobotnych, które chcą nauczyć się nowego zawodu. Dla pań przygotowane są szkolenia zawodowe na których nauczyć się można takich zawodów jak: fryzjer, wizażysta, masażystka, kosmetyczka i stylistka paznokci. Szkolenia są darmowe.
UWAGA: Archiwum dyskusji na forum znajdziesz tutaj.[hana-flv-player video="http://www.jaw.pl/wp-content/uploads/archive/video/0c/a9.flv" height="auto" description="" player="2" autoload="true" autoplay="false" loop="false" autorewind="true" splashimage="http://www.jaw.pl/wp-content/uploads/archive/video/0c/a9.jpg" /]
Aplikacja jaw.pl
Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś koniecznie zainstaluj naszą aplikację, która dostępna jest na telefony z systemem Android i iOS.
Obserwuj nas na Google News
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!