Już w sobotę poznamy zwycięzców X Konkursu Poezji Religijnej
AWAP
14/03/2012 15:28
Jubileuszowy, X Konkurs Poezji Religijnej odbył się w Szkole Podstawowej nr 14. Tym razem do konkursu zgłosiło się 33 uczniów ze szkół podstawowych z terenu całego miasta. Jak co roku konkurs odbywał się w 4 kategoriach wiekowych. Podczas tej edycji dodatkowo wprowadzono ocenę kostiumów i każdy z uczestników musiał przebrać się za świętego, o którym recytował wiersz.
Jury wyłoni zwycięzców podczas gali laureatów w Teatrze Sztuk już w sobotę. Gala rozpocznie się o godzinie 10:00.
UWAGA: Archiwum dyskusji na forum znajdziesz tutaj.[hana-flv-player video="http://www.jaw.pl/wp-content/uploads/archive/video/32/31.flv" height="auto" description="" player="2" autoload="true" autoplay="false" loop="false" autorewind="true" splashimage="http://www.jaw.pl/wp-content/uploads/archive/video/32/31.jpg" /]
Aplikacja jaw.pl
Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś koniecznie zainstaluj naszą aplikację, która dostępna jest na telefony z systemem Android i iOS.
Obserwuj nas na Google News
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!