Reklama

„Kocham Cię Górko” - zdalne pożegnanie absolwentów Technikum nr 1

Jaw.pl - Jaworznicki Portal Społecznościowy
24/04/2020 13:44
Panujące czasy panoszącego się wirusa wymagają w każdej dziedzinie działań niekonwencjonalnych. Szkoły gremialnie uczą zdalnie. Nie inaczej jest w ZSP nr 3 im. Jana Pawła II. Wprawdzie w klasach uczniów nie uświadczy ale w szkole wiele się dzieje.
24 kwietnia technikum nr 1 z ZSP nr 3 czyli tego „z Górki” zdalnie pożegnało swoich tegorocznych absolwentów. On line spotkali się uczniowie klas: technik pojazdów samochodowych i technik usług fryzjerskich, grono pedagogiczne, uczniowie kl. III żegnający absolwentów oraz zaproszeni goście m.in. z CKZ, Politechniki Śląskiej, Uniwersytetu Śląskiego, Zakładów Remontowych Energetyki, jaworznickich firm Riser i Konspekt. Przed komputerami zasiadło więc ok. 100 osób. Oczywista uroczystość rozpoczęło odśpiewanie on line hymnu państwowego. Całość uroczystości prowadziła dyrektor szkoły.

Dla absolwentów przygotowano filmowe wspomnie radosnych szkolnych chwil. Pewnie niejednemu z nich zakręciła się łza w oku. Pozostali uczniowie szkoły pożegnają rok szkolny w innym terminie.

Teraz absolwenci z niecierpliwością czekają na oficjalne podanie terminu i sposobu zdawania tegorocznej matury.

To zdalne pożegnanie absolwentów zatytułowano „Kocham Cię Górko”. Dla każdego z absolwentów pewnie nie jest to hasło na wyrost, przecież uczyć się na Górce było fajnie i żaden wirus tego nie zmieni.

[vc_facebook]

Aplikacja jaw.pl

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś koniecznie zainstaluj naszą aplikację, która dostępna jest na telefony z systemem Android i iOS.


Aplikacja na Androida Aplikacja na IOS

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama
Reklama
Wróć do