
Kolejna kolizja w tym samym miejscu. Dwa auta zderzyły się na skrzyżowaniu przy Parku Lotników. Kierowcy spotkali się z poważnymi utrudnieniami w ruchu.
W środę 25 czerwca, około godziny 19:00 na Osiedlu Stałym doszło do kolejnej kolizji drogowej. Do kontaktu między dwoma samochodami osobowymi doszło na skrzyżowaniu ulicy Pilota Władysława Kramarczyka z ulicą Grunwaldzką. Lokalizacja ta nie cieszy się dobrą sławą. Mieszkańcy doskonale znają jako newralgiczny punkt komunikacyjny dzielnicy. To właśnie tu przy Parku Lotników bardzo często zderzają się samochody.
Jak wynika z ustaleń Policji, kierująca samochodem marki Volkswagen wyjeżdżając z ulicy biegnącej wzdłuż parku – nie ustąpiła pierwszeństwa pojazdowi jadącemu ulicą Grunwaldzką. W efekcie doszło do zderzenia obu aut.
Na szczęście i tym razem obyło się bez poważniejszych obrażeń. Uczestnicy kolizji nie wymagali hospitalizacji, jednak przez pewien czas droga była całkowicie nieprzejezdna. Sprawczyni tego zdarzenia została ukarana przez interweniującą drogówkę mandatem karnym.
Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś koniecznie zainstaluj naszą aplikację, która dostępna jest na telefony z systemem Android i iOS.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Ten komentarz jest ukryty - kliknij żeby przeczytać.