W niewyjaśnionych okolicznościach doszło do śmierci 28 letniej mieszkanki Jaworzna. Wiadomo, że w domu trwała libacja alkoholowa i doszło do kłótni małżonków.
Prokuratura wszczęła śledztwo i na tym etapie prowadzone jest postępowanie w sprawie męża kobiety o nieumyślne spowodowanie śmierci.
UWAGA: Archiwum dyskusji na forum znajdziesz tutaj.[hana-flv-player video="http://www.jaw.pl/wp-content/uploads/archive/video/12/be.flv" height="auto" description="" player="2" autoload="true" autoplay="false" loop="false" autorewind="true" splashimage="http://www.jaw.pl/wp-content/uploads/archive/video/12/be.jpg" /]
Aplikacja jaw.pl
Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś koniecznie zainstaluj naszą aplikację, która dostępna jest na telefony z systemem Android i iOS.
Obserwuj nas na Google News
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!