Reklama

Miasto z duszą - wernisaż

AWAP
27/10/2011 15:46
Nieformalna Grupa Artystyczna „Na przekór” zaprasza na wystawę pt. „Miasto z duszą”. Blisko 60 prac artystycznych zostanie zaprezentowanych przez same autorki podczas wernisażu w Muzeum Miasta Jaworzna.

Wystawę stanowią fotografie, obrazy, grafiki kilku pań: Ewy cieslik, Anety Baran, Grażyny Baradziej- tomiczek Bożeny Grzywy, Doroty i Karoliny Pamuły i Anny Marii Tomiczek. Wernisaż wystawy odbędzie się w Muzeum Miasta Jaworzna w piątek 28 października o godz. 18:30. Zapraszamy!

UWAGA: Archiwum dyskusji na forum znajdziesz tutaj.[hana-flv-player video="http://www.jaw.pl/wp-content/uploads/archive/video/2e/94.flv" height="auto" description="" player="2" autoload="true" autoplay="false" loop="false" autorewind="true" splashimage="http://www.jaw.pl/wp-content/uploads/archive/video/2e/94.jpg" /]

Aplikacja jaw.pl

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś koniecznie zainstaluj naszą aplikację, która dostępna jest na telefony z systemem Android i iOS.


Aplikacja na Androida Aplikacja na IOS

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo jaw.pl




Reklama