Reklama

Neoplastycyzm w bibliotece

AWAP
22/01/2009 16:04
Już ponad rok trwa cykl spotkań prowadzonych przez Stanisława Piskora na temat nowoczesnego malarstwa w Europie, które odbywają się w sali audytoryjnej Miejskiej Biblioteki Publicznej. Wczoraj mieliśmy okazję zapoznać się z powstawaniem jednego z kierunków malarskich zwanego neoplastycyzmem.


Cały wykład został zarejestrowany naszą kamerą i w najbliższym czasie zostanie wyemitowany w całości.



UWAGA: Archiwum dyskusji na forum znajdziesz tutaj.[hana-flv-player video="http://www.jaw.pl/wp-content/uploads/archive/video/0b/50.flv" height="auto" description="" player="2" autoload="true" autoplay="false" loop="false" autorewind="true" splashimage="http://www.jaw.pl/wp-content/uploads/archive/video/0b/50.jpg" /]

Aplikacja jaw.pl

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś koniecznie zainstaluj naszą aplikację, która dostępna jest na telefony z systemem Android i iOS.


Aplikacja na Androida Aplikacja na IOS

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo jaw.pl




Reklama
Wróć do