Tydzień temu została wprowadzona zmiana organizacji ruchu w centrum miasta. M.in. pozbawiła ona kierowców możliwości parkowania na ul. Mickiewicza.
Dziś ulica ta wyglądała jak przed zmianą organizacji. Czy jest tak dlatego, ponieważ policjanci przestali być już jej stałym elementem, jak było przez pierwszych kilka dni po zmianie? Nałożono już kilkanaście mandatów karnych.
UWAGA: Archiwum dyskusji na forum znajdziesz tutaj.[hana-flv-player video="http://www.jaw.pl/wp-content/uploads/archive/video/0b/be.flv" height="auto" description="" player="2" autoload="true" autoplay="false" loop="false" autorewind="true" splashimage="http://www.jaw.pl/wp-content/uploads/archive/video/0b/be.jpg" /]
Aplikacja jaw.pl
Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś koniecznie zainstaluj naszą aplikację, która dostępna jest na telefony z systemem Android i iOS.
Obserwuj nas na Google News
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!