Reklama

Otwarto Muzeum Hansa Klossa

AWAP
01/03/2009 12:54
Tuż „za miedzą”, bo w Katowicach otwarto wczoraj pierwsze w Polsce muzeum serialu i to nie „byle jakiego” ale nie tracącej już od ponad 40-stu lat na swojej „kultowości” niezapomnianej serii o przygodach agenta J-23 Hansa Klossa.

Na otwarciu Muzeum nie zabrakło odtwórców głównych ról Stanisława Mikulskiego i Emila Karewicza niezapomnianego Hermana Brunnera. Na uroczystości pojawili się także scenarzyści serialu oraz serialowe „heroiny” czyli odtwórczynie ról kobiecych, no i oczywiście pomysłodawca całego przedsięwzięcia katowiczanin Piotr Owcarz.
Muzeum Hansa Klossa mieści się przy ul. Gliwickiej 6 i można go już zwiedzać od 1 marca czyli od dziś. Oprócz rekwizytów związanych z serialem, figur woskowych głównych bohaterów będzie tam można także zanurzyć się w niepowtarzalnej atmosferze lat 40-tych, w których rozgrywa się akcja serialu. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie muzeum www.hans-kloss.pl.


UWAGA: Archiwum dyskusji na forum znajdziesz tutaj.[hana-flv-player video="http://www.jaw.pl/wp-content/uploads/archive/video/0c/57.flv" height="auto" description="" player="2" autoload="true" autoplay="false" loop="false" autorewind="true" splashimage="http://www.jaw.pl/wp-content/uploads/archive/video/0c/57.jpg" /]

Aplikacja jaw.pl

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś koniecznie zainstaluj naszą aplikację, która dostępna jest na telefony z systemem Android i iOS.


Aplikacja na Androida Aplikacja na IOS

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo jaw.pl




Reklama
Wróć do