Reklama

Pielgrzymowali przez Jaworzno

AWAP
23/07/2008 13:13
Wczoraj z Bierunia Starego przez Jaworzno podążała na Jasna Górę 4. pielgrzymka z parafii Św. Bartłomieja. Rozśpiewanych pielgrzymów spotkaliśmy na ulicy Chopina.

Ks. Daniel Starzyczny opiekun pielgrzymki, przyznaje, że przedział wiekowy pielgrzymów jest bardzo zróżnicowany od 7 – 70 lat. Wczoraj na godzinę 19.00 pielgrzymi dotarli do Sławkowa. Całość natomiast pielgrzymki z Bierunia Starego ma zakończyć się 26 lipca. Przy tej okazji zapraszamy wszystkich na jaworznicką X już Pielgrzymkę Grupy Złotej. Zapisy prowadzone są w kancelarii Kolegiaty pw. św. Wojciecha i Katarzyny w Jaworznie. Pielgrzymka przewidziana jest od ósmego do trzynastego sierpnia.



UWAGA: Archiwum dyskusji na forum znajdziesz tutaj.[hana-flv-player video="http://www.jaw.pl/wp-content/uploads/archive/video/05/6e.flv" height="auto" description="" player="2" autoload="true" autoplay="false" loop="false" autorewind="true" splashimage="http://www.jaw.pl/wp-content/uploads/archive/video/05/6e.jpg" /]

Aplikacja jaw.pl

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś koniecznie zainstaluj naszą aplikację, która dostępna jest na telefony z systemem Android i iOS.


Aplikacja na Androida Aplikacja na IOS

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo jaw.pl




Reklama
Wróć do