Reklama

Protest przeciwko wysokim cenom paliw

AWAP
28/01/2012 14:14
W całej Polsce kierowcy rozpoczęli protest przeciwko za wysokim cenom paliw. Tymi działaniami chcą zmusić rząd do obniżki podatków nałożonych na paliwa. W Jaworznie także protestowano. Punktualnie o godzinie 12 kierowcy zaczęli się gromadzić przy centrum handlowym Fashion House.

W zaledwie 20 minut zebrało się tam niemal 100 pojazdów, które oklejone kartkami protestacyjnymi wyjechały na trasę S1, a później A1 w kierunku Katowic. Celem dojazdu było główne rondo w Katowicach. Przez całą drogę pojazdy poruszały się z prędkością nie większą niż 30-40 km/h. Organizatorem akcji był Michał Kaczor. Kierowcy oprócz spowolnienia tempa jazdy na drodze zaplanowali także oblężenie stacji benzynowych. Kilkadziesiąt samochodów tankowało za kilka groszy opóźniając kolejkę.
Wszyscy zgromadzeni podczas protestu są oburzeni wysokimi cenami paliw. Uderzają także w premiera Donalda Tuska, który ich zdaniem przyczynił się do takiej sytuacji.
Pytanie tylko, czy takie protesty przyniosą skutek? Oby tak było.

UWAGA: Archiwum dyskusji na forum znajdziesz tutaj.[hana-flv-player video="http://www.jaw.pl/wp-content/uploads/archive/video/31/02.flv" height="auto" description="" player="2" autoload="true" autoplay="false" loop="false" autorewind="true" splashimage="http://www.jaw.pl/wp-content/uploads/archive/video/31/02.jpg" /]

Aplikacja jaw.pl

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś koniecznie zainstaluj naszą aplikację, która dostępna jest na telefony z systemem Android i iOS.


Aplikacja na Androida Aplikacja na IOS

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo jaw.pl




Reklama