Już w najbliższy weekend 20-21 XI 2021r. w hali widowiskowo - sportowej w centrum Jaworzna, odbędzie się pierwszy turniej ku pamięci honorowego Prezesa PSS Salos Wenancjusza Plesa.
W turnieju udział wezmą 24 drużyny z Jaworzna i okolic, jest to pierwszy turniej piłkarski z tak dużą ilością drużyn organizowany przez PSS Salos, w sobotę od godziny 10 do 19 mecze rozgrywać będą drużyny z grup A,B i C a w niedzielę od 10:00 dokończenie rozgrywek grupowych (grupa D) oraz mecze finałowe i oficjalna część turnieju z uczczeniem pamięci Honorowego Prezesa Wenancjusza.
Turniej honorowym patronatem objęli Prezydent Miasta Jaworzna oraz Wicemarszałek Województwa Śląskiego, współorganizują go z nami MCKiS Jaworzno oraz Gmina Miasta Jaworzna a pomoc zaoferowali Radni Dorota Guja i Janusz Ciołczyk, wspierają nas również Prestige Garage Salon autodetalingu i Bricoman Jaworzno.
W turnieju wystąpią zarówno "nasze Salosowe" drużyny jak również trzy drużyny "z dużych boisk" Zgoda Byczyna (okręgówka), Ciężkowianka i Wisła Jankowice (A-klasa) oraz dwie przyjezdne AKF Ślonsk i Mysłowice.
Zapraszamy wszystkich sympatyków amatorskiej piłki w sobotę i niedzielę do hali w Centrum.
Plan turnieju:
20 LISTOPADA 2021 r. (SOBOTA)
10:00 – 19:00 ROZGRYWKI GRUPOWE
21 LISTOPADA 2021r. (NIEDZIELA)
10:00 – 13:00 MECZE GRUPOWE 13:00 – 14:30 MECZE ĆWIERĆFINAŁOWE
OKOŁO 14:30 CZĘŚĆ OFICJALNA 15:00 – 15:40 MECZE PÓŁFINAŁOWE OKOŁO 15:40 WRĘCZENIE NAGRÓD ZA JLS SALOS 2021 16:00 – 16:20 MECZ O 3 MIEJSCE 16:20 – 16:40 MECZ FINAŁOWY OKOŁO 16:40 WRĘCZENIE NAGRÓD ZA TURNIEJ 17:00 ZAKOŃCZENIE TURNIEJU
źródło: Salos
[vc_facebook]
Obserwuj nas na Google News
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Komentarze