Reklama

SLD zbiera podpisy przeciwko ustawie emerytalnej

AWAP
04/05/2012 14:19
Działacze Sojuszu Lewicy Demokratycznej zbierali dzisiaj podpisy mieszkańców Jaworzna pod petycją o przeprowadzenie referendum w sprawie ustawy emerytalnej. Planowana ustawa ma podnieść wiek emerytalny do 67. roku życia.

W miastach w całym kraju ludzie protestują, bo jak sami mówią – nie mają zamiaru pracować do końca życia. Działacze SLD nie musieli zbytnio przekonywać mieszkańców naszego miasta do podpisania się pod petycją. Chcą, żeby rząd przeprowadził referendum, w którym sami Polacy zdecydują, czy chcą nowej reformy.

UWAGA: Archiwum dyskusji na forum znajdziesz tutaj.[hana-flv-player video="http://www.jaw.pl/wp-content/uploads/archive/video/33/7d.flv" height="auto" description="" player="2" autoload="true" autoplay="false" loop="false" autorewind="true" splashimage="http://www.jaw.pl/wp-content/uploads/archive/video/33/7d.jpg" /]

Aplikacja jaw.pl

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś koniecznie zainstaluj naszą aplikację, która dostępna jest na telefony z systemem Android i iOS.


Aplikacja na Androida Aplikacja na IOS

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo jaw.pl




Reklama