Reklama

Tragiczny wypadek na Krakowskiej. 29-latek walczy o życie

AWAP
13/01/2016 13:14

29-letni mieszkaniec Jaworzna został potrącony przez samochód dostawczy na pasach na ul. Krakowskiej na wysokości stacji paliw Shell w kierunku Byczyny. Najprawdopodobniej 29-latek przechodził przez przejście dla pieszych na czerwonym świetle. Wówczas został potrącony przez mercedesa sprintera, którym kierował 33-letni kierowca. Przebieg zdarzenia relacjonuje asp. Michał Nowak z Komendy Miejskiej Policji w Jaworznie.


Z nieoficjalnych informacji wynika, że 29-latek był pod wpływem alkoholu. Trafił do jaworznickiego szpitala, a jego stan lekarze określają jako krytyczny.

[vc_row][vc_column width="1/1"][vc_gallery type="image_grid" interval="3" images="70510,70509,70508,70507,70506" onclick="link_image" custom_links_target="_self" img_size="200x200"][/vc_column][/vc_row]
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Iwona Smagacz-Wątroba na Faceb - niezalogowany 2016-01-14 13:53:09

    Zmarł dziś rano

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Dylans Jno na Facebooku - niezalogowany 2016-01-14 08:10:40

    Niestety przegrał walkę o życie... Spoczywaj w spokoju (*) :(

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Beata Stachowiec na Facebooku - niezalogowany 2016-01-13 21:31:39

    Pieszy był pod wpływem alkoholu,to dużo tłumaczy niestety

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo jaw.pl




Reklama