Poważne utrudnienia czekają kierowców jadących trasą S1 w Jaworznie w kierunku Częstochowy. Na łącznicy z Drogą Krajową nr 79 doszło do zdarzenia drogowego z udziałem pojazdu ciężarowego. Ładunek przewożony przez ciężarówkę wysypał się na jezdnię i zablokował wszystkie pasy ruchu.
Jak informuje śląska policja, droga w kierunku Częstochowy jest całkowicie zablokowana. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami i opóźnieniami.
Służby wyznaczyły objazd przez DK79. Policja apeluje do kierowców o zachowanie ostrożności, cierpliwość oraz stosowanie się do poleceń funkcjonariuszy i innych służb pracujących na miejscu zdarzenia.
Na razie nie podano, jak długo potrwają utrudnienia. Kierowcy planujący przejazd tym odcinkiem powinni wybrać alternatywną trasę.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Jaka to ciężarówka? Nawet bus nie jest niech ładują po 3 tony i zapierdalają po 110 km/h to bedzie cacy
Huj cię obchodzi kto ile ładuje i ile jedzie. Patrz na siebie żebyś dojechał
Serio zablokowane są wszystkie pasy?
O zas wszystko przez ten węgiel...
Jaka to ciężarówka? Nawet bus nie jest niech ładują po 3 tony i zapierdalają po 110 km/h to bedzie cacy
Huj cię obchodzi kto ile ładuje i ile jedzie. Patrz na siebie żebyś dojechał
Serio zablokowane są wszystkie pasy?