Do zdarzenia drogowego doszło przy ul. Grunwaldzkiej w Jaworznie, na wysokości Parku Zielona. Poszkodowany został pieszy.

REKLAMA

W wyniku zdarzenia poszkodowany został starszy mężczyzna. Przewieziono go do szpitala. Na miejscu zdarzenia są policja, straż pożarna i pogotowie ratunkowe. Sprawcą jest kobieta poruszająca się samochodem z rejestracją KCH. Najprawdopodobniej zagadała się z koleżanką.

Wyjaśnieniem przyczyn zdarzenia zajmuje się jaworznicka policja: 

Kolejne potrącenie pieszego na oznakowanym przejściu

W wyniku wypadku droga jest nieprzejezdna, większa część centrum jest zakorkowana, a kierowcy zniecierpliwieni. Autobusy kierowane są na inne trasy. Planującym jechać przez centrum również radzimy wybrać inną drogę.

Aktualizacja: Ruch został przywrócony, pojazdy usunięto z jezdni.

Zero Toszy. Silbert staje w obronie

 

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki

5 KOMENTARZE

  1. Czy nikt nie mówił kierowcom , że w Jaworznie Komisarz Ludowy stworzył najbezpieczniejsze drogi na świecie? Prezydent z Komisarzem chwalą się wszędzie/np w TOK FM/ ,jak to bezpiecznie w mieści,e a tu rzeczywistość skrzeczy.Propaganda i oderwanie od realnego świata zostały zastąpione ideologią i brakiem refleksji. Grunwaldzka powinna być natychmiast zamknięta dla ruchu samochodowego. (Dzięki Siwy za tekst)

  2. Usert1 mam z Tobą problem ,nie wiem co o tym myśleć. Oświeć mnie „miszczu” bo nie kumam o co ci chodzi z tym podziękowaniem ,Masz kolejny wypadek na „bezpiecznych” drogach Jaworzna,to czujesz się sfrustrowany ale nie wiem po co mnie cytujesz i dodajesz własny tekst ,nic nie kumam,coś nie halo z Tobą ?