REKLAMA

Zobacz, do czego w Twoim biznesie przyda się pieczątka firmowa

Podpisywanie dokumentów firmowych można zautomatyzować, sięgając po tanie, skuteczne i łatwe w obsłudze rozwiązanie. Mowa, oczywiście, o pieczątce firmowej. Zobacz, w jakich sytuacjach sprawdzi się najlepiej!

W dobie przenoszenia się wielu branż do Internetu pieczątki firmowe wciąż pozostają ważnym i praktycznym elementem codziennych spraw związanych z dokumentacją biurową. Przydają się przedsiębiorcy, lekarzowi, księgowej, ale również osobie pakującej paczki w firmowym magazynie. Zobacz, jakie zastosowanie czyni je funkcjonalnym gadżetem codziennego użytku.

Po pierwsze: gdy chcesz wystawić receptę

Prowadzisz własną praktykę lekarską? Chcesz móc szybko i bezbłędnie podpisać wystawiane przez siebie recepty? Pieczątka lekarska, zawierająca Twoje imię i nazwisko, numer pozwolenia na wykonywanie usług medycznych, adres gabinetu oraz tytuł naukowy z pewnością Ci w tym pomoże. Zamów automatyczną pieczątkę o niedużej wadze i rozmiarach, którą będziesz mógł z łatwością przetransportować z domu do gabinetu czy też zabrać ze sobą do torby i skorzystać z niej w czasie domowej wizyty u pacjenta. W wielu przypadkach sprawdzi się również datownik Trodat, wskazujący na konkretny dzień wystawienia recepty. W ten sposób farmaceucie łatwo sprawdzić, do kiedy dana recepta ma swoją ważność.

https://pieczatki-online.eu/automaty-pieczatek,trodat-printy-4913,15

Po drugie: gdy chcesz autoryzować fakturę lub umowę

Pieczątki Trodat z nazwą Twojej działalności, danymi adresowymi jej siedziby, numerem telefonu i e-maila sprawdza się wszędzie tam, gdzie trzeba uporać się z dużą liczbą faktur, umów z pracownikami, klientami oraz dokumentów podpisywanych z kontrahentami. Bez niej ani rusz! W ten sposób szybko zautoryzujesz wszelkie dokumenty firmowe, mając pewność, że to, co trafia do obiegu pomiędzy biurkami lub jest przesyłane jako skan do klientów i kontrahentów przeszło przez Twoje ręce i uzyskało Twoją akceptację.

Po trzecie: gdy musisz szybko oznakować paczkę

W dużych centrach produkcyjnych, dystrybucyjnych, logistycznych oraz w magazynach istnieje duża potrzeba oznakowywania przesyłek. Kierownictwo chce w razie potrzeby wiedzieć, który z pracowników był odpowiedzialny za zapakowanie i przygotowanie do wysyłki danej paczki. Ma to również znaczenie w przypadku reklamacji i sytuacji spornych z klientami – wówczas po numerze pakowacza łatwo dotrzeć do osoby odpowiedzialnej za przygotowanie towaru, aby skonsultować z nią i szybko wyjaśnić daną sprawę. W czasach prężnego i dynamicznego rozwoju branży e-commerce tego typu pieczątka stanowi duże ułatwienie w codziennym załatwianiu firmowych spraw na magazynie.

Lekka, poręczna i niezawodna – poznaj wszystkie zalety pieczątek firmowych!

Jedną z najważniejszych zalet pieczątki jest jej lekkość oraz niewielkie rozmiary. To kompaktowe rozwiązanie łatwo umieścić w kieszeni lekarskiego fartucha, służbowym neseserze czy torbie i zabrać ze sobą wszędzie tam, gdzie aktualnie będzie potrzebna. Szeroki wybór kolorów tuszu, począwszy od klasycznej czerni i granatu, po niebieski i zielony, kończąc na oryginalnych kolorach, takich jak pomarańczowy, różowy czy fioletowy, daje duże możliwości dobrania koloru odbicia do kolorów wykorzystanych w identyfikacji wizualnej marki. Optymalny wymiar odbicia (58 x 22 mm) sprawia, że zmieści się ono na każdej umowie, fakturze i opakowaniu.

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki