REKLAMA

Ski Jumps to wyjątkowa darmowa gra przeglądarkowa o skokach narciarskich. Gracze wcielają się w rolę skoczka narciarskiego i rozwijają jego karierę od samego początku. Dzięki odpowiednim treningom i startom w zawodach mogą oni sięgać po coraz to większe trofea i osiągać sukcesy. Ta niezwykła gra online łączy cechy najlepszych gier sportowych i menadżerskich w wyjątkowej, darmowej odsłonie. Jak zostać skoczkiem narciarskim? To nigdy nie było prostsze!

Ski Jumps to niezależna gra polskich twórców, w której zadaniem gracza jest wcielenie się w skoczka narciarskiego. Jest to nowatorskie spojrzenie na gry sportowe, dzięki zaaplikowaniu do tytułu także elementów menadżerskich. Stanowią one ważną część rozgrywki, bowiem jako skoczek narciarski musimy nie tylko brać udział w zawodach, ale także pamiętać o odpowiednim treningu, wyposażeniu i aktywnościach pobocznych. Rzeczy do robienia w Ski Jumps jest bardzo dużo, a przecież mowa tu o grze, która jest darmowa! Działa również z poziomu przeglądarki oraz na urządzeniach mobilnych.

MANAGER SKOKÓW NARCIARSKICH

Ski Jumps oferuje wyjątkową i jedyną w swoim rodzaju okazję do zostania managerem skoków narciarskich online. Biorąc pod swoje skrzydła młodego zawodnika musimy pamiętać o różnych rzeczach. Gra jest rozbudowana, przez co znalazło się w niej miejsce na takie mechaniki, jak treningi, różnorodne zawody, ulepszanie ekwipunku czy aktywności poboczne. Po przeprowadzeniu sesji treningowej nic nie stoi na przeszkodzie, aby nasz zawodnik udał się do pracy i zarobił dodatkowe pieniądze, lub po prostu rozsiadł się w barze i nabrał sił, dzięki smacznemu posiłkowi. Później można odwiedzić sklep ze sprzętem narciarskim, gdzie zakupimy odpowiednie narty oraz strój.

Nasz ekwipunek również odgrywa duże znaczenie. Każdy element ubioru naszego skoczka posiada odpowiednie statystyki, co przekłada się na nasze statystyki i wynik osiągany podczas zawodów. Podobnie ma się z treningami, podczas których możemy wpływać na poprawę konkretnych umiejętności naszego zawodnika. Kluczem do sukcesu jest odpowiednie rozdysponowywanie punktów i regularność. Dzięki temu każdy turniej skoków narciarskich będzie dla nas ogromną szansą na sukces w grze.

ROZBUDOWANA GRA PRZEGLĄDARKOWA

Mimo, że Ski Jumps to darmowa gra przeglądarkowa, posiada ona szereg funkcji znanych z największych tytułów sportowych. Na pewno największą zaletą jest realizm i rozbudowane przełożenie skoków narciarskich na wirtualne skocznie. W grze konkurować można na realnie odwzorowanych skoczniach, które znamy choćby z konkursów pucharu świata. Zawody są bardzo zróżnicowane. Są tutaj zarówno zmagania pucharowe, jak Mistrzostwa Świata, turnieje lotów narciarskich czy zawody drużynowe, w których udział biorą najlepsi zawodnicy z danej nacji.

W Ski Jumps jest o co walczyć. Tym bardziej, że w grze spotkamy tysiące graczy z całego świata. Rywalizacja jest bardzo zacięta, ale przyjacielska. Wspaniała społeczność graczy cały czas rośnie w siłę i rozwija kolejne narciarskie talenty. Wszyscy gracze, którzy chcą rozpocząć wspaniałą narciarską przygodę, mogą zacząć od zabawy na serwerze „Nowe Igrzyska”. To właśnie tam doświadczą przeprawy przez cały sezon narciarskich zmagań. Ci gracze, którzy zdobyli już doświadczenie i szukają większych wyzwań, mogą udać się na serwer „Szybki Turniej”. Tam czeka na nich rozgrywka o wiele bardziej skondensowana i dynamiczna, gdyż zabawa na tym serwerze została skrócona czasowo, przez co zawody odbywają się z większą częstotliwością. Wymaga to od graczy większego skupienia i umiejętności niezbędnych do rywalizacji.

VIDEORECENZJA GRY SKI JUMPS

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki