Satori Jaworzno z medalami w Ogólnopolskiej Lidze Ju-jitsu

0

W niedzielę 18 lutego w Katowicach odbyła się Ogólnopolska Liga Ju-jitsu. W zawodach organizowanych przez Śląski Związek Ju-jitsu udział wzięło ponad dwustu zawodników z dwudziestu sześciu klubów z całej Polski. W mocno obstawionym turnieju świetnie spisali się zawodnicy Klubu Sportów Walki „Satori” Jaworzno, prowadzeni do boju przez trenera Krzysztofa Srokę którzy w konkurencji fighting zdobyli liczne medale.

W grupach wiekowych U10-U14 świetnie zaprezentowali się wojownicy jaworznickiego klubu tocząc wiele widowiskowych i wyrównanych walk. Złote medale wywalczyli Magdalena Poniatowska kat. -26kg, Nikola Jasińska kat. -36kg, Kuba Poniatowski kat. -36kg, Michał Rzeźnik kat. -22kg, Tymoteusz Czerwonka kat. -40kg. Drugie miejsca zajęli Filip Walicki kat. -28kg i Jakub Jaromin kat. -40kg. Dobre starty młodych zawodników dobrze wróżą przed zbliżającymi się w marcu Pucharami Polski w Ju-jitsu i Judo.