„Czas mamuta” – to był temat kolejnego spotkania w Miejskiej Bibliotece Publicznej z Pawłem Woźniakiem, geologiem z Państwowego Instytutu Geologicznego w Sosnowcu
Paweł Woźniak opowiadał już jaworznianom o polskich dinozaurach, tym razem w ciekawy sposób przedstawił tajniki życia tego prehistorycznego zwierzęcia: kiedy i jak żył mamut, jak był zbudowany i dlaczego, a nawet z czego składało się jego menu.
UWAGA: Archiwum dyskusji na forum znajdziesz tutaj.[hana-flv-player video="http://www.jaw.pl/wp-content/uploads/archive/video/09/69.flv" height="auto" description="" player="2" autoload="true" autoplay="false" loop="false" autorewind="true" splashimage="http://www.jaw.pl/wp-content/uploads/archive/video/09/69.jpg" /]
Aplikacja jaw.pl
Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś koniecznie zainstaluj naszą aplikację, która dostępna jest na telefony z systemem Android i iOS.
Obserwuj nas na Google News
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!