Reklama

Drzwi Otwarte Strzelnicy - Piknik Strzelecki

AWAP
01/04/2016 10:00

ZM LOK Jaworzno i Czarnoprochowy Klub Strzelecki LOK "Stare Strzelby" zapraszają na Piknik Strzelecki, który obędzie się 2 kwietnia od godz. 9:00 do 14:00 na Strzelnicy Miejskiej przy ul. Szczakowskiej 83.


Dla wszystkich, którzy tego dnia przyjadą na strzelnicę, przygotowano wiele atrakcji. Prezentowana będzie broń wojskowa cywilna i westernowa. Każda chętna osoba będzie mogła spróbować, jak strzela się ze starej broni, jak jest zbudowana, kto może ją posiadać i gdzie można ją kupić.

Na koniec Stare Strzelby zapraszają na ognisko z pieczeniem kiełbasek.

Wstęp bezpłatny.


Dodatkowo informujemy, że w dniach 02-03 kwietnia 2016 roku, na terenie strzelnicy Hubertech w Jaworznie przy ul. Energetyków 2a, zostanie przeprowadzony kurs na sędziego sportowego/ dynamicznego klasy trzeciej. Opłata za kurs wynosi 240 zł, płatna w dniu rozpoczęcia kursu. Należy dostarczyć jedno zdjęcie legitymacyjne.

Aplikacja jaw.pl

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś koniecznie zainstaluj naszą aplikację, która dostępna jest na telefony z systemem Android i iOS.


Aplikacja na Androida Aplikacja na IOS

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo jaw.pl




Reklama