Energia – to pojęcie wydaję się bardzo odległe dla dzieci w wieku przedszkolnym. Jak się okazuje, wystarczy zaledwie jedno spotkanie, na którym mowa jest o energii i pojęcie to staje się całkowicie „oswojone”.
Dzieci w mig przyswajają sobie podstawowe wiadomości.
Pracownik Miejskiej Biblioteki Publicznej, Halina Rechul kontynuuje rozpoczęty w ubiegłym miesiącu projekt „Dzieci pełne energii”. Wszystkie jaworznickie przedszkola są zainteresowane edukacja energetyczną. Dziś bibliotekę odwiedziły dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 24 z Łubowca.
Edukacja energetyczna i ekologiczna ma na celu pomóc przedszkolakom w zrozumieniu zmian klimatycznych i uświadomić im, że dzięki swoim działaniom i stylowi życia wszyscy jesteśmy odpowiedzialni za losy naszej planety.
UWAGA: Archiwum dyskusji na forum znajdziesz tutaj.[hana-flv-player video="http://www.jaw.pl/wp-content/uploads/archive/video/0a/3f.flv" height="auto" description="" player="2" autoload="true" autoplay="false" loop="false" autorewind="true" splashimage="http://www.jaw.pl/wp-content/uploads/archive/video/0a/3f.jpg" /]
Aplikacja jaw.pl
Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś koniecznie zainstaluj naszą aplikację, która dostępna jest na telefony z systemem Android i iOS.
Obserwuj nas na Google News
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!