Reklama

Góra Grosza

AWAP
10/10/2008 13:46
Już po raz szósty Przedszkole Miejski nr 2 przyłącza się do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.


„Góra Grosza”, bo pod takim hasłem przebiega akcja zbierania pieniędzy w przedszkolu, rozpoczęła się w tym roku 1 października. Jak zawsze szczegóły uzgadniane są z rodzicami, dzieciom tłumaczy się na co zbierają pieniądze. Z roku na rok przedszkole wpłaca do jaworznickiego sztabu coraz większe kwoty. Zapewne niejeden z tych przedszkolaków zostanie w przyszłości wolontariuszem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i za kilka lat podczas finału spotkamy go na ulicy.


UWAGA: Archiwum dyskusji na forum znajdziesz tutaj.[hana-flv-player video="http://www.jaw.pl/wp-content/uploads/archive/video/08/11.flv" height="auto" description="" player="2" autoload="true" autoplay="false" loop="false" autorewind="true" splashimage="http://www.jaw.pl/wp-content/uploads/archive/video/08/11.jpg" /]

Aplikacja jaw.pl

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś koniecznie zainstaluj naszą aplikację, która dostępna jest na telefony z systemem Android i iOS.


Aplikacja na Androida Aplikacja na IOS

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo jaw.pl




Reklama
Wróć do