Reklama

Kolejne etapy prac drogowych na Osiedlu Stałym

AWAP
24/08/2011 16:19
Prace przy realizacji III etapu projektu Miasto Twarzą do Autostrady na Osiedlu Stałym postępują szybko. Dzisiaj zaszły kolejne zmiany organizacji ruchu.

Zamknięte jest skrzyżowanie ulicy Martyniaków z Wojska Polskiego. To spowodowało, że nie da się już wjechać na Osiedle Stałe od tej strony.
Cały czas można natomiast jeździć tą trasą w kierunku Katowic. Dojazd do wyremontowanego odcinka Wojska Polskiego i obwodnicy Dąbrowy Narodowej jest możliwy ulicami Dąbrowszczaków i Energetyków.

W tym tygodniu także zmieniła się organizacja ruchu w rejonie ronda na Osiedlu. Zamknięta dla ruchu została południowa jezdnia ulicy Grunwaldziej, którą do tej pory jeździliśmy do ronda. Teraz dojeżdżamy do niego jezdnią północną. To wymusiło zmianę lokalizacji przystanków autobusowych na Osiedlu. Przystanki, na których zatrzymują się autobusy w obie strony, zostały tymczasowo przeniesione.

Ruch na skrzyżowaniu Wojska Polskiego i Martyniaków będzie przywrócony w połowie września. Zakończenie remontu na Wojska Polskiego planowane jest około listopada.

UWAGA: Archiwum dyskusji na forum znajdziesz tutaj.[hana-flv-player video="http://www.jaw.pl/wp-content/uploads/archive/video/2c/b5.flv" height="auto" description="" player="2" autoload="true" autoplay="false" loop="false" autorewind="true" splashimage="http://www.jaw.pl/wp-content/uploads/archive/video/2c/b5.jpg" /]

Aplikacja jaw.pl

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś koniecznie zainstaluj naszą aplikację, która dostępna jest na telefony z systemem Android i iOS.


Aplikacja na Androida Aplikacja na IOS

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo jaw.pl




Reklama