Reklama

Koncert bożonarodzeniowy w Miejskiej Bibliotece Publicznej

Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Grażyny Bacewicz w Jaworznie wraz z Miejską Biblioteką Publiczną organizują koncert bożonarodzeniowy „Cicha noc”. Usłyszeć będzie można znane kolędy i wprawić się w świąteczny nastrój.

Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie organizuje świąteczne wydarzenie muzyczne z cyklu Biblioteka Pełna Muzyki. We współpracy z Państwową Szkołą Muzyczną I stopnia im. Grażyny Bacewicz odbędzie się koncert bożonarodzeniowy zatytułowany „Cicha noc”. Muzyczne wydarzenie będzie miało miejsce w czwartek, 12 grudnia o godzinie 17:00.

Motywem przewodnim koncertu będą stare, ale dobrze znane kolędy, które mimo upływu lat wciąż są chętnie śpiewane oraz słyszane. Utwory zaprezentują uczniowie i uczennice Państwowej Szkoły Muzycznej.

Aplikacja jaw.pl

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś koniecznie zainstaluj naszą aplikację, która dostępna jest na telefony z systemem Android i iOS.


Aplikacja na Androida Aplikacja na IOS

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Aktualizacja: 29/11/2024 15:50
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo jaw.pl




Reklama
Wróć do