19 zespołów z całej Polski zagra w pierwszej edycji Letniego Festiwalu Rocka zorganizowanego przez Orkiestrę Rozrywkową Miasta Jaworzna eM Band. Pierwszy koncert już 23 lipca w Klubie "Relax".
W ciągu sześciu koncertowych niedziel publiczność usłyszy muzykę rockową połączoną z muzyką góralską, alternatywny rock, past rock i punk. W tle nie zabraknie też skrzypiec, elektroniki i elementów hip - hopu. W ramach Letniego Festiwalu Rocka zorganizowany zostanie plebiscyt, w którym w idzowie niedzielnych koncertów wyłonią najmocniejszą grupę, która wystąpi razem z weteranami sceny na 4. ProRock Festiwal 2018.
Podsumowanie Festiwalu odbędzie się 2 września podczas Koncertu Finałowego, w którym wystąpi Farben Lehre, a towarzyszyć mu będzie zespół Mandat i zwycięzca plebiscytu LFR.
Wszystkie festiwalowe koncerty odbędą się w jaworznickim Klubie "Relax" (ul. Szczakowska 35).
20 SIERPNIA:
MASTER MEN // PAGANDA // NOC NA WYCIERACZCE
27 SIERPNIA:
NOW // GENTLE BLOW // TSE The Sudden Entrance // EDER
2 WRZEŚNIA: KONCERT FINAŁOWY: FARBEN LEHRE // MANDAT // ZWYCIĘZCA PLEBISCYTU I INNI
BILETY
Koncerty w dniach 23 lipca - 27 sierpnia są darmowe. Wejściówki na Koncert Finałowy w cenie 30 zł (przedsprzedaż), 35 zł (w dniu koncertu) dostępne są w Klubie Relax (ul. Szczakowska 35, Jaworzno). Rezerwacji biletów na Koncert Finałowy można dokonać wysyłając e-mail z imieniem i nazwiskiem oraz ilością biletów na adres [email protected]
ORGANIZATORZY
Orkiestra eM Band | Klub Relax | Miasto Jaworzno
PARTNER
Alternatywna Kultura
Obserwuj nas na Google News
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Komentarze