Reklama

Ligowy kalejdoskop

AWAP
12/09/2010 16:52
Wczoraj wszystkie jaworznickie drużyny rozegrały swoje mecze ligowe.

Aż 5:1 wygrała swoje wyjazdowe spotkanie Szczakowianka Jaworzno. Już w pierwszej połowie gospodarze Wyzwolenie Chorzów straciło trzy bramki po celnych strzałach Wasilewskiego, Piegzika i Cygnara odpłacając się Szczakowiance zaledwie jednym golem. W drugiej połowie Jaworznianie tylko umocnili swoje prowadzenie a dwie bramki dla biało-czerwonych zdobył Wasilewski. A już w następnym spotkaniu Szczakowianka zmierzy się z Olimpia Truskolasy.
Podejmująca u siebie drużynę Przyszłości Ciochowice Victoria bezbramkowo zremisowała po raz kolejny rozgrywając słaby mecz. Choć podczas meczu nie padła ani jedna bramka wyraźnie było widać przewagę gości. W kolejnym meczu Victoria zmierzy się z KS Częstochowa.
Swoje wyjazdowe spotkanie przegrała natomiast Zgoda Byczyna ulegając 0:3 Śląskowi Świętochłowice. Już w pierwszej połowie jaworznianie stracili 2 bramki sami nie wykorzystując kilku okazji do zdobycia gola. Druga połowa tylko utwierdziła przewagę gospodarzy, którzy po raz trzeci celnie umieścili piłkę w bramce. W kolejnym spotkaniu Zgoda będzie podejmować u siebie MKS Siemianowice Śląskie.
Komplet punktów z wyjazdu przywiozła Ciężkowianka, która pokonała AKS Niwkę Sosnowiec 2:0. Obie bramki zdobył Jarzynka, zapewniając tym samym swojej drużynie drugą pozycję w tabeli. W przyszłym tygodniu Ciężkowianka zmierzy się z liderem V ligi Górnikiem Piaski.

Wyzwolenie Chorzów – Szczakowianka Jaworzno 1: 5 (1:3)
Victoria Jaworzno – Przyszłość Ciochowice 0:0 (0:0)
Śląsk Świętochłowice – Zgoda Byczyna 3:0 (2:0)
AKS Niwka Sosnowiec – Ciężkowianka Jaworzno 2:0 (1:0)


UWAGA: Archiwum dyskusji na forum znajdziesz tutaj.[hana-flv-player video="http://www.jaw.pl/wp-content/uploads/archive/video/1d/08.flv" height="auto" description="" player="2" autoload="true" autoplay="false" loop="false" autorewind="true" splashimage="http://www.jaw.pl/wp-content/uploads/archive/video/1d/08.jpg" /]

Aplikacja jaw.pl

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś koniecznie zainstaluj naszą aplikację, która dostępna jest na telefony z systemem Android i iOS.


Aplikacja na Androida Aplikacja na IOS

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo jaw.pl




Reklama
Wróć do