Reklama

Mikołaj na Manhattanie

AWAP
05/12/2009 15:57
Przez cały weekend w związku z mikołajkami na terenie miasta odbywają się różnego rodzaju imprezy skierowane do najmłodszych i ich rodziców. Tradycyjnie jaworzniccy kupcy zaprosili klientów Centrum Handlowego Manhattan a także mieszkańców Jaworzna do udziału w mikołajkowej zabawie. Impreza cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem.




UWAGA: Archiwum dyskusji na forum znajdziesz tutaj.[hana-flv-player video="http://www.jaw.pl/wp-content/uploads/archive/video/14/48.flv" height="auto" description="" player="2" autoload="true" autoplay="false" loop="false" autorewind="true" splashimage="http://www.jaw.pl/wp-content/uploads/archive/video/14/48.jpg" /]

Aplikacja jaw.pl

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś koniecznie zainstaluj naszą aplikację, która dostępna jest na telefony z systemem Android i iOS.


Aplikacja na Androida Aplikacja na IOS

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo jaw.pl




Reklama
Wróć do